تبلیغات
گفتگوی دینی - خود ارضایی

http://up.vbiran.ir/images/kvvv99w484ezf4gex3.jpg

تماس با مدیر
ایمیل : Skipper.2012@Yahoo.Com

اطلاعیه : به نویسنده ای توانا در زمینه ی نویسندگی، برای ارسال مطالبی غیر از مباحث گناه شناسی نیازمندیم. کسانی که علاقه و توانایی دارند، با ارائه ی ایمیل در نظرات خصوصی و یا بخش تماس با مدیر، با ما در ارتباط باشند.
اطلاعیه : با عرض سلام و احترام به اطلاع میرسانیم به زودی و پس از اتمام سلسله مباحث گناه شناسی، مسابقه ای در همین رابطه برگزار خواهیم کرد و جوایزی به نفرات برگزیده اهدا خواهد شد ان شاء الله.

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

http://up.vbiran.ir/images/ggxwdu6azd8z4ae3z7fg.jpg

متأسفانه بعضی از نوجوانان و جوانان ما، مبتلا به گناه خود ارضایی هستند و ما در این پست سعی کردیم مطالب خوبی را آماده و ارسال کنیم. همچنین آماری که در عکس بالا مشاهده میکنید، تنها مربوط به مبتلایان در ایران است.
خلاصه و نکاتی از این مطلب :
1- امام صادق (ع) فرمودند : اگر کسی را که استمنا میکند بشناسم، با او همخوراک نخواهم شد.
2- استمنا، مبتلایان را ترسو و بی حال بار می آورد.
3- چه بسیار دیده و شنیده شده است که افراد مبتلا پس از مدتی بجای ادرار از آن ها خون خارج میشود.
4- سری به تیمارستان تهران بزنید، از هر 10 نفر دیوانه که در آنجا سکونت دارند 9 نفر معتاد به استمنا هستند.
 برای خواندن متن اصلی به ادامه مطلب مراجعه کنید .
یکی از گناهان کبیره استمنا است و در واقع بیرون کردن منی بطور غیر طبیعی میباشد که با عواملی مانند مالیدن دست ایجاد میشود. در جواهر از قول امام صادق (ع) آمده است که فرمودند : ... استمنا کننده مثل این است که با خودش نکاح ( ازدواج ) کرده و اگر کسی که چنین کاری میکند را بشناسم، با او همخوراک نخواهم شد. راوی حدیث پرسید : از کجای قرآن میشود فهمید ؟ امام فرمودند : " هرکس با غیر از همسر و کنیزش شهوتش را دفع کند، ایشان تجاوز کارانند " ( جواهر ج41 ص547 وسائل ج18 ص575 ) از امام حکم کسی را که با حیوانی جمع شود، یا به وسیله مالیدن، شهوتش را دفع کند پرسیدند و امام فرمودند : هرکس شهوت خود را به این وسیله و مانند آن دفع کند در حکم زنا کردن است. یعنی با گناه زنا برابر میباشد. ( وسائل الشیعه ج14 ص265 ) امام صادق (ع) فرمودند : سه دسته اند که خداوند با آن ها سخن نمیگوید و به نظر رحمت به آن ها نگاه نمیکند و پاکشان نفرموده و برایشان عذاب دردناکی است : 1- کسی که موی سفیدش را بکند ( تا نمایش دهد که جوان است ) 2- کسی به وسیله عضو خودش شهوتش را خارج کند 3- کسی که با او لواط کرده شود. ( وسائل الشیعه ج14 ص265 )
متأسفانه به علت مشکلات بی حد و حساب ازدواج و مجردماندن جوانان و دلایل دیگر، این مرض و بیماری، شیوع واقعا فوق العاده ای بین نوجوانان و جوانان پیدا کرده است. اگر از عقوبت های اخروی آن صرف نظر کنیم و فعلا با آن ها کاری نداشته باشیم در مرتبه ی اول وظیفه ی پدر و مادرها این است که مواظب فرزند خود باشند و در مرتبه دوم وظیفه ی دبیران و آموزگاران تعلیمات دینی و بهداشت این است که نوجوانان را از آثار وخیم جسمی و روحی این گناه و مرض آگاه سازند.
مطالبی که در پایین می بیینید، مسائلی از نظرات شهید دستغیب و کتاب ناتوانی های جنسی است که مجموعه ای از نوشته های دکتر استون، دکتر کینسی، دکترهوفمان، پروفسور گوسولن، پروفسور باژه و دکتر پوردولسکی ( کارشناسان امور جنسی ) میباشد :
این عمل، مبتلایان را به ضعف قوای شهوانی مبتلا میکند، ترسو و بی حال بار می آیند و همچنین شهامت از آنها گرفته میشود. چه بسا کسانی که با اعتیاد به این عمل دچار چنان ضعف نیروی جسمی و روحی شدند که معتادین به تریاک و شیره در مقابل آنان شیر نری به شمار می آیند. این عمل، بخاطر نزدیکی به حواس پنجگانه در مراحل اول در چشم و گوش تأثیر میگذارد.
 مبتلایانی که دچار ضعف جسمی شدند، جلوی چشم خود مگسی را مشاهده میکنند که آنها را ناراحت میکند و وقتی که چشمهایشان را می بندند نمیتوانند از آسیب مگس در امان باشند و چون این عمل هربار چندین دقیقه ادامه پیدا میکند چشم ها سیاهی رفته و گیج میرود و به زمین می افتند. همچنین به طور مداوم صدای ناهنجاری در گوش خود احساس میکنند که بسیار ناراحت کننده است.
وقتی قوای جسمی و روحی آن ها تحلیل رود دچار کم شدن خون، رنگ پریدگی، کم شدن قوت و نیروی حافظه، لاغری، ضعف و سستی زیاد از حد، بی اشتهائی، بداخلاقی، عصبانیت و هزاران آفت دیگر میشوند. علاوه بر ضررهای جسمی، از نظر جنسی فرسوده میشوند یعنی قدرت ساخت منی را ندارند و برای همین شخص مبتلا، همیشه از لذت های جنسی محروم میماند و اگر به این صورت نشود دچار سرعت انزال منی، کندی انزال منی، عدم نعوظ، نعوظ بی دوام و امثال اینها خواهد شد و چه بسیار دیده و شنیده شده است که پس از مدتی از افراد مبتلا بجای ادرار، خون خارج میشود. البته آن هایی که از نظر جسمی قوی تر هستند یا در این عمل، تازه کار هستند دیرتر به این بیماری ها دچار میشوند اما بالاخره خواه ناخواه این مصیبت ها گریبان آن ها را خواهد گرفت زیرا همه ی بیماری ها که یکدفعه شخص را احاطه نمیکند بلکه کم کم به آفت ها مبتلا میشوند.
متأسفانه یکی از آفت هایی که به مبتلایان میرسد این است که قوه ی اراده ی آنان به کلی مختل میشود و برای همین است کسی که مبتلا به این عمل است، اگر پشیمان شود و بخواهد برگردد واقعا نمیتواند و آن اراده ی کافی را ندارد.
سری به تیمارستان تهران بزنید، از هر 10 نفر دیوانه که در آنجا سکونت دارد 9 نفر معتاد به استمنا هستند و در اثر ابتلا به این گناه، کارشان به جنون کشیده شده است و به گوشه ی تیمارستان افتاده اند. و همچنین بدون اغراق از هر 10 نفر بیمارانی که سل دارند و در آسایشگاه خوابیده اند 4 نفر به علت ابتلا به استمنا به این بیماری خطرناک کشیده شده اند. این ها ادعا نیست بلکه حقیقتی است که علما و دانشمندان با ده ها سال تجربه، متوجه شده اند.
بارها دیده شده است بعضی از مبتلایان به استمنا به خاطر زیاده روی دچار یک نوع بیماری به نام جنون استمنا شده اند که شباهت زیادی به سادیسم دارد. افرادی که مبتلا به جنون استمنا هستند اگر یک سگ یا گربه را هم ببینند به فکر استمنا می افتند. لذا قوا و نیروی تناسلی آنان به کلی از کار می افتد و یا با وضع دلخراشی به آغوش مرگ پناه میبرند. ( ناتوانی های جنسی صفحات 48 تا 52 ) ( گناهان کبیره شهید دستغیب )
و در پایان، چند آماری که توسط سایت خودارضایی منتشر شده است را خدمتتان عرضه میکنم.
1- زمان شروع به استمنا ( در مجموع دختران و پسران ) : اولین رتبه : بین 14 و 15 سالگی. دومین رتبه : بین 12 و 13 سالگی.
2- علت شروع : بالاترین رتبه : تمایلات فراوان.
3- آثار استمنا ( بالاترین رتبه ها) : برای مردان : کمر درد. برای زنان : مشکلات عصبی روحی.
4- اطلاع از مضر و گناه بودن : 43% از مبتلایان، نمیدانستند که استمنا گناه است و ضرر دارد.
5- انگیزه رهایی : در این آمار بالاترین انگیزه ی رهایی، اعتقادات مذهبی میباشد.


نوشته شده توسط الـــعبد در شنبه 11 شهریور 1391 و ساعت 06:10 ق.ظ [+] | نظرات ()