تبلیغات
گفتگوی دینی - محتاجم به دعا ! ( پست ثابت )

http://up.vbiran.ir/images/kvvv99w484ezf4gex3.jpg

تماس با مدیر
ایمیل : Skipper.2012@Yahoo.Com

اطلاعیه : به نویسنده ای توانا در زمینه ی نویسندگی، برای ارسال مطالبی غیر از مباحث گناه شناسی نیازمندیم. کسانی که علاقه و توانایی دارند، با ارائه ی ایمیل در نظرات خصوصی و یا بخش تماس با مدیر، با ما در ارتباط باشند.
اطلاعیه : با عرض سلام و احترام به اطلاع میرسانیم به زودی و پس از اتمام سلسله مباحث گناه شناسی، مسابقه ای در همین رابطه برگزار خواهیم کرد و جوایزی به نفرات برگزیده اهدا خواهد شد ان شاء الله.

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

http://up.vbiran.ir/images/c2err51gth4nvdyspg9.jpg
سلام علیکم . این بار با پستی متفاوت خدمت شما رسیدم و ان شاء الله تا یه مدت موقع ورود به وب، این پست رو می بینید. چطور بگم ! یه چند وقتی هست که توی کارم گیر افتاده ( از قبل بوده اما بهش توجه نداشتم ) و یه مسئله ی دیگری هم هست که باید حتما رهاش کنم و تا وقتی که همت و عزم جدی نکنم و مدد و نظری به این حقیر نشه به سرانجام نمیرسه و مسائل جدی دیگری که باید درست شه. باید این مسائل حل شه قبل از اینکه از این دنیا هجرت کنم . فرصت مناسبی دیدم تا از تمامی دوستانی که لطف دارند و به این وب سر میزنند و یا اینکه بصورت اتفاقی این صفحه رو دیدند خواهش کنم که خدا رو به حق حضرت مهدی (عج) ، حضرت زهرا (س) و چهارده معصوم قسم بدید تا من کارم در اسرع وقت درست شه . ان شاء الله خدای عزوجل، دعای شما را قبول خواهد کرد . التماس دعای فراواننوشته شده توسط الـــعبد در شنبه 24 تیر 1391 و ساعت 12:00 ق.ظ [+] | نظرات ()